Červen ve třídě ZŠS III

ČERVEN je první letní měsíc. A protože jsme byli téměř celé jaro doma kvůli pandemii koronaviru, velmi jsme se na 1. červen těšili. Mohli jsme totiž nastoupit dobrovolně do školy. Této možnosti sice využila jen necelá polovina z nás, ale i tak jsme se zase rádi viděli. Ve škole jsme se učili, ale zbyl čas i na hry. Proběhly dva třídní projekty – k Mezinárodnímu dni dětí (1. 6.) a k Mezinárodnímu dni otců (21. 6.). Také jsme výtvarně tvořili do soutěže na téma „Já a koronavirus“ a obrázky se nám docela povedly. Červen rychle utekl a po vysvědčení už jen hurá na prázdniny!!!

Žáci ZŠS III. a Mgr. Alena Hořínková